داستان ما

آیا میدانستید که هر روز به چه اندازه عوازض مضر و جانبی مواد شوینده کنونی موجود در بازار، سلامتی شما، فرزندان شما و محیطی که در آن زندگی میکنید را بطور جدی به خطر می اندازند؟

آیا تاکنون از خود پرسیده اید که چرا درصد آلرژی و بیماری های تنفسی از قبیل آسم در کودکان شما به مراتب بیشتر از دوران گذشته است ؟

سئوال های فوق بارها و بارها برای این دو برادر که در هر سال برای بازدید بستگان خود به ایران می آمدند مطرح می گردیده و ایشان را بر این داشت که چرا با وجود مواد شوینده سازگارتر با سلامت و محیط زیست در دنیای غرب، هموطنانشان همچنان از مواد مضر و خطرناک برای پاکیزگی منازلشان استفاده نمایند.

لذا بعد از 25 سال زندگی در آمریکا و با داشتن مشغله کاری، محمد و امیر بر آن شدند که با خریداری تکنولوژی و فرمولاسیون شوینده های سازگارتر با سلامت و محیط زیست از آمریکا، تولید اینگونه مواد را برای اولین بار تحت نام ایکو مویست در ایران بنیان گذاری نمایند.

مسئولیت های ما

تولید مواد شوینده سازگارتر با طبیعت و سلامت انسانها با کیفیت بالا و تلاش در مراقبت از این استاندارد و حتی کوشش برای بهتر نمودن آنها، هدف اصلی ما در ایکو مویست میباشد. ما متضمن هستیم که هیچگاه کیفیت را فدای منفعت نکرده و همیشه هدف اصلی خود را سلامت خانواده ها و پاکیزگی محیط زیست قرار دهیم.

اهداف ما در ایکو مویست بر پنج باور مهم استوارند :

1- ما بر این باوریم که کیفیت بالا در محصولات مهمترین اصل در رسیدن به این هدف مهم میباشد. لذا تا آنجا که در توان داریم خواهیم کوشید که از تکنولوژی های برتر روز دنیا مطلع گشته و محصولاتی را تولید کنیم که سازگاری بیشتری با سلامت انسانها و محیط زیست داشته باشد.

2- ما بر این باوریم که که کارخانجات تولید مواد شوینده مسئولند که مصرف کنندگان را از ضرر های ناشی از مواد اولیه ای که در محصولات استفاده مینمایند مطلع سازند تا خریداران با دانش کافی اقدام به تصمیم گیری در رابطه با خرید اینگونه محصولات بنمایند.

3- ما بر این باوریم که مواد مصرفی در بسته بندی ها باید از کیفیت بالائی برخوردار بوده و کمتر به محیط زیست صدمه برسانند.

4- ما بر این باوریم که رعایت حقوق انسانها و حتی حیوانات امری است مهم، لذا حتی در مراحل تولید محصولات، باید به این حقوق احترام گذاشته شود.

5- ما بر این باوریم که باید نهایت توجه را به افرادی که در رسیدن به این اهداف ما را یاری میدهند داشته باشیم. با بوجود محیطی دوستانه، صمیمی، بی خطر و مملو از علاقه و انرژی برای تولید چنین محصولاتی سعی بر آن داریم که تمامی افرادی که در رسیدن به این امر مهم ما را یاری میدهند به این باور برسند که آنها جزئی از خانواده ایکو مویست بوده و نقشی اساسی را در تولید این محصولات ایفا میکنند بصورتی که بدون وجود آنها این امر، امری غیر ممکن خواهد بود.

دور نگری و ماموریت ما

ایکو مویست محصولی است که از استاندارد بالایی برخوردار میباشد.

ما سعی بر این داریم محصولاتی را فرموله کنیم که برای سلامت مردم و محیط زیست سازگاری بیشتری داشته باشد.

تلاش ما در این است که برای حفاظت از این استاندارد نهایت سعی خود را در بهره گیری از مواد و افزودنی هایی که در طبیعت عرضه شده بنمائیم.

افزودنی هایی که تا حدامکان نتایج مطلوب را در سلامت و همچنین قدرت پاک کنندگی بالاتری به این محصولات ایفا نمایند.

پیشگامی ما

برادران احمدیان با درسرداشتن هدفی بزرگ ( جلب توجه مردم به سلامتی خود و محیط زیست در استفاده از مواد شوینده ای که زندگی روزمره آنها را تحت تاثیر قرار میدهد) در سال 1388 از امریکا به ایران بازگشتند و در سال 1389 شرکتی را تاسیس نمودند که اولین تولید کننده مواد شوینده سازگار تر با محیط زیست و سلامت انسانها در ایران باشند.

آنها به این باورند که همیشه در دنیا، حرکتی بزرگ ناشی از برداشتن قدمی کوچک است.

لذا امیدوارند که اقدام ایشان در این رابطه باعث تحولی بزرگ و بجای ماندنی در زمینه صنعت شوینده ها در ایران شود

 

اهداف نهفته پشت هر بطری

آشناکردن مردم با ایده های جدید در زمینه سلامت انسانها و پاکیزگی محیط زیست حتی الامکان تولید محصولاتی که با سلامت مردم و محیط زیست سازگاری بیشتری داشته و درعین حال قدرت کافی برای پاکیزگی را دارا باشند.

تولید محصولاتی که با استفاده ازآنها مردم خود پیشتازان برای تبلیغ در مصرف آنها شوند، نه تنها صرفا مصرف کننده باشند.

تولید محصولاتی که مورد رضایت مردم است = موفقیت بهتر برای تحولی بزرگ تولید محصولاتی که باعث تحول اساسی در صنعت شوینده گردد مصرف کمتر موٌُُاد نفتی و استفاده بیشتر از مواد بازیافتی تاسیس شرکتی که تا حتی الامکان پایه های سلامت انسانها و محیط زیست استوار باشد.

تحقیق و توسعه

تولید محصولاتی بی ضرر و با کیفیت بالاتر، کاری بسیار دشوار همراه با موانعی است که احتیاج مبرمی به آموزش و توجه فراوان دارد.

مسلما تولید اینگونه محصولات مشکل تر از محصولاتی است که ازاستانداردهای پایین تری برخوردارند.

با داشتن تمام این موانع، ما در ایکو مویست آمادگی این را داریم که با این مشکلات دست و پنجه نرم کنیم. هر روز تلاش ما بر این است که خود را با جدیدترین فرمولاسیون های دنیا به روز نگاه داشته و نهایت سعی خود را در کم خطرتر کردن و سازگاری با بدن انسان ها، حیوانات و محیط زیست بعمل آوریم.

فراتر رفتن از انتظارات خود در امر تحقیق و توسعه، امری کلیدی در حوزه فعالیت شرکت ما میباشد. تلاش فراوان در جایگزین کردن مواد نفتی و مضر در محصولات شوینده با موادی طبیعی تر که با سلامت انسان سازگاری بیشتری دارند و سریعتر به محیط زیست بازگشت می یابند همراه با کیفیت بالا تری، هدف اصلی شرکت ما میباشد.